Autor Wątek: Dom Wielkiego Brata  (Przeczytany 10387 razy)

Goku

• Gość
Dom Wielkiego Brata
« śro, 02 Kwi 2008, 21:12:27 »
czy mógłby ktoś odnaleźć na Google Maps albo chociaż na Zumi nowy dom Wielkiego Brata?? :) Może dzięki temu dowiedzielibyśmy się gdzie tak naprawdę jest sekretny pokój?? ;)

tvmars

• Gość
Dom Wielkiego Brata
« śro, 02 Kwi 2008, 21:44:23 »
Oto Dom Wielkiego Brata z lotu ptaka

Offline podmark

• RS-Fan
  • Ultimate Guru
  • *
Dom Wielkiego Brata
« śro, 02 Kwi 2008, 22:19:20 »
Poszperałem na Zumi i znalazłem zdjęcie starego Domu BB. Jest ono zrobione w trakcie lub po realizacji tam "Trzech serc" (usunięta tylna część ringu kamerowego).

Cytat: "Goku"
gdzie tak naprawdę jest sekretny pokój??

Jak pisałem, gdzie znajduje się Sekretny Pokój to nikt nie chciał uwierzyć. A teraz dokładnie widać, że SP znajduje się za jedną z sypialni (za tą, która jest po tej samej stronie Domu, co Pokój Zwierzeń :D). No, a obok pokoju sekretnego jest jeszcze reżyserka :).

Offline Leon Zawodowiec

• Ultimate Guru
  • *
    • http://www.reality-tv.pl
Dom Wielkiego Brata
« śro, 02 Kwi 2008, 23:11:56 »
Małe podsumowanie...

Dom Big Brother za czasów "Big Brother 3 - Bitwy":

Dom Big Brother po zakończeniu produkcji trzech pierwszych edycji "Big Brothera":

Dom Big Brother w czasie, lub po zakończeniu realizacji "Trzech Serc":

Nowy Dom Big Brother, wykorzystywany przy realizacji "Big Brother 4.1" i "Big Brother 5" (za nim kompleks rs, w którym realizowano "Dwa Światy", "Amazonki", "Gladiatorów", Łysych i blonynki" oraz "Bar"):

Kompleks rs, w którym realizowano "Dwa Światy", "Amazonki", "Gladiatorów", Łysych i blonynki" oraz "Bar" (zdjęcie zrobione za czasów "Baru"):

Porównanie wielkości kompleksów rs:

Plan nowego Domu Big Brother, wykorzystywanego przy realizacji "Big Brother 4.1" i "Big Brother 5" :

tomekk

• Gość
Dom Wielkiego Brata
« Pon, 07 Kwi 2008, 08:09:47 »
Zmiana koloru wnętrza pokoju zwierzeń odbieram pozytywnie. Fajnie,że drobne zmiany wraz z drugą częścią.

Kuba 942

• Gość
Dom Wielkiego Brata
« Pią, 18 Kwi 2008, 18:12:03 »
Myślę,że jednak realizatorzy tego programu powinni zmienić wnętrze domu wielkiego brata.Nie mówię,o nowym budynku,tylko np.o zmianie mebli,wystroju.

Jak można było zobaczyć na materiałach z wyjścia Sashy z domu wb,widać było,że dom jest pomalowany tak jak był czyli pisze na nim 4.1,i reszta czyli ATM,Endemol,czy TV 4.

Ciekawa robota musi być w reżyserce.

Offline podmark

• RS-Fan
  • Ultimate Guru
  • *
Dom Wielkiego Brata
« Pią, 18 Kwi 2008, 18:44:45 »
Jak można było zobaczyć na materiałach z wyjścia Sashy z domu wb,widać było,że dom jest pomalowany tak jak był czyli pisze na nim 4.1,i reszta czyli ATM,Endemol,czy TV 4.
Dokładnie to nie pomalowany, a ozdobiony specjalną okleiną :). Wygląda na pewno lepiej, niż szare kontenery. Wcale się nie dziwię producentom, że z zewnątrz nic nie zmieniali - sam bym nie zmieniał - i tak tego nie widać w tv, a okleina na taką powierzchnię musi kosztować sporo pieniędzy. Zawsze lepiej, jeśli te pieniądze wylądują w swojej kieszeni :)

Joel

• Gość
Dom Wielkiego Brata
« Pon, 21 Kwi 2008, 15:52:40 »
Ten domek mozna bardzo fajnie umeblowac. Teraz wyglada.... nijako. Wystarczy wziac przyklad z edycji UK: salon z BB5 (lub BB4 lub BB8),kanapy(zmienione) na jakims niewielkim postumencie,plazma zawieszona na scianie, zmienic kuchnie (kolorystycznie), sypialnie: jedna luksusowa, druga oblesna :P,  łazienka rodem z BB8 UK + jacuzzi, pokój zwierzen w stylu BB2 PL lub BB7 UK (oczywiscie wyrzucic stamtad plazme!).Jakies fajne dywaniki w pastelowych barwach na podłodze. Turkusowe sciany i lustra weneckie takie jak w domku luksusowym w bb 2 na słowenii. do tego wypasiony ogrodek z basenem. I wejscie do domu jedynie przez pokoj sekretny. Ale byloby fajnie.... Myslicie ze przy ewentualnym BB6 bardziej sie postarają?

Offline Leon Zawodowiec

• Ultimate Guru
  • *
    • http://www.reality-tv.pl
Dom Wielkiego Brata
« Pon, 21 Kwi 2008, 16:01:19 »
Pozwolę sobie potraktować to pytanie jako pytanie retoryczne...

Nawet nie ma się co rozpisywac w tym temacie, bo wszyscy obeznani w BB wiedzą, że ze świecą trzeba by szukac bardziej obleśnego domu.

Jedynie pokoj zwierzen (obie wersje) udał im się w tej edycji.

Offline podmark

• RS-Fan
  • Ultimate Guru
  • *
Dom Wielkiego Brata
« Sob, 21 Cze 2008, 19:25:59 »
W domu BB dzisiaj były toczone jakieś prace. Tak przynajmniej pozwala mi myśleć obecność samochodu pod Domem (może malują na kolejną edycję, albo na Star Academy :D). Chociaż pewnie dopiero sprzątają po BB 5 (o czym świadczyć mogą kontenery na śmieci). Cały czas obiekt jest ochraniany i strzeżony.
A oto fotki Domu Wielkiego Brata  :wisienka:

Offline Ice

• Spec
  • *
Dom Wielkiego Brata
« Sob, 21 Cze 2008, 19:52:49 »
Albo:

1. Po prostu sprzątają dom [ chodzi mi o to, że będzie to kolejny pusty kontener ATM-u, tak jak chata Dwóch Światów ]. ;)
2. Szykują kolejną edycję BB dla Czwórki.

Nie chce mi się wierzyć, że ta chata miała by być ''willą'' dla uczestników 'Star Academy'. Mam nadzieję, że w tym domu nie zamieszkają potencjalni uczestnicy Akademii, tylko w jakiejś willi w Warszawie. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku

Offline podmark

• RS-Fan
  • Ultimate Guru
  • *
Dom Wielkiego Brata
« Sob, 21 Cze 2008, 20:22:38 »
Nie chce mi się wierzyć, że ta chata miała by być ''willą'' dla uczestników 'Star Academy'.
W Holandii uczestnicy SA mieszkali w Domu Wielkiego Brata, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby Polacy chcąc zaoszczędzić zrobili to samo ;)

Coś jest na rzeczy, bo to już 3 tygodnie od zakończenia BB, a tam ciągle jest zamontowana antena satelitarna - dosył do Czwórki. Czyli coś im się nie śpieszy :)

A chaty Dwa Światy są strasznie, ale to strasznie niskie :) No i wcale nie tak duże, jak to się mogło wydawać w telewizji :)

Offline Ice

• Spec
  • *
Dom Wielkiego Brata
« Sob, 21 Cze 2008, 20:35:01 »
Ponieważ jestem bardzo dociekliwy [wiem, niektorzy uznają to za wadę :P], mogę wiedzieć skąd masz te zdjątka?

PS. Podmarku, a czy mógłbyś informować o ewentualnych zmianach w domu WB i ogolnie podawać wszelkie zdobyte przez Ciebie info? Oczywiscie jak bedziesz cokolwiek wiedział. :) W necie jest tego jak na lekarstwo... :/
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku

Kuba 942

• Gość
Dom Wielkiego Brata
« Sob, 21 Cze 2008, 21:37:39 »
Mnie też by interesowały informacje o zmianach w domu WB.W ogóle mało fotek jest z zewnątrz domu,teraz dopiero można było dzięki zdjęciom podmarka zobaczyć więcej.Informacji na ten temat zresztą też
Ja to do Wrocławia z Chojnic mam dość daleko

Offline podmark

• RS-Fan
  • Ultimate Guru
  • *
Dom Wielkiego Brata
« Sob, 21 Cze 2008, 22:10:28 »
skąd masz te zdjątka?
Sam zrobiłem :) A informować o zmianach nie mogę, bo nie mam dostępu do Domu BB, a poza tym to była jednorazowa wyprawa do Wrocławia, więc postanowiłem odwiedzić też Bielany i w końcu zobaczyć, jak wygląda to centrum produkcyjne Kurzewskich :)